Kviečiame dalyvauti

Mielieji Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

Birželio 25 d. pirmą kartą Lietuvos istorijoje Dievo tarnas arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas Palaimintuoju. Šiame istoriniame įvykyje betarpiškai galime dalyvauti kiekvienas ir taip išreikšti pagarbą šiai neeilinei asmenybei.

Birželio 24 d. 16.30 val. Vyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio sarkofagas bus išlydimas iš Kaišiadorių katedros į Vilniaus arkikatedrą baziliką. Planuojama, kad iškilmingas kortežas Elektrėnus ir Vievį pravažiuos apie 16.45-17.00 val. Šiuo laiku norinčius ir galinčius prašome rinktis šalia kelio A1 Vilnius-Kaunas: Elektrėnuose ties degaline „CircleK“ (buvusi „Statoil“). Vievyje - ant pėsčiųjų tilto prie prekybos centro „Maxima“.

Pagerbimui naudosime valstybines, savivaldybės, miesto vėliavas ir kitą atributiką, derančią tokiai iškilmei (atributiką parūpinsime). Tai galimybė pabūti kartų, susitelkti bendram tikslui ir puikiai praleisti laiką.

Galinčius dalyvauti šioje pagerbimo ceremonijoje prašome registruotis elektroniniu paštu: gintaras.janciauskas@gmail.com arba tel. 8613 77042 nurodant vardą, pavardę, vietą, kurioje dalyvausite (Elektrėnai / Vievis), iki 2017-06-20.

Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis